Series
Ratings
51
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0