Series
Ratings
18
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
All InRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5