Series
Ratings
82
Hemlock GroveRated ★ 3.5
Hemlock GroveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 1.5- Rainbow RomanceRated ★ 0.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 0.5
The Family GameRated ★ 2.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5