Series
Ratings
21
GoblinRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 2.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5