Series
Ratings
63
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Path to GloryRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0