Series
Ratings
24
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5