Series
Ratings
25
Mr. SunshineRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5