Movies
Ratings
345
AssassinationRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0