Series
Ratings
127- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0
- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
- Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
- The Confidence Man KRRated ★ 2.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
- Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0