Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5- Justice PaoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0