Series
Ratings
143
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.0