Series
Ratings
193- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- The TrunkRated ★ 2.5
- Eye Love YouRated ★ 2.5
Magical DoReMiRated ★ 3.0- Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 2.5- Street Woman FighterRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- The ResidenceRated ★ 4.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0