Movies
Ratings
750
National Theatre Live: OthelloRated ★ 3.5
National Theatre Live: The CrucibleRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5- The Jazz SingerRated ★ 3.0
The CameramanRated ★ 4.0
Pink Floyd: The WallRated ★ 3.5- Aim High In CreationRated ★ 3.0
National Theatre Live: The SeagullRated ★ 4.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
CatsRated ★ 4.0- Notre Dame de ParisRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0- Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Bride & PrejudiceRated ★ 2.5
- Coup de ChanceRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 5.0