Series
Ratings
243
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5- Romantics AnonymousRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 1.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
WomanRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.0