Titles you rated
- I Am SoloRated ★ 4.5
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0