Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 2.0- Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5- Adventure TimeRated ★ 4.5
- Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Maison IkkokuRated ★ 4.5
Urusei YatsuraRated ★ 4.5
Elfen LiedRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0- Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0