Series
Ratings
31- Secret RelationshipRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 0.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 0.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 0.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- YellowRated ★ 5.0
Marco PoloRated ★ 5.0