Series
Ratings
190- I am Solo, Love ForeverRated ★ 2.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- 하트페어링Rated ★ 2.0
- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0