Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- Beyond the BarRated ★ 3.5
- Our MovieRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 4.0
- Law and The CityRated ★ 4.0
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- CassandraRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- My DearestRated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5