Series
Ratings
42
D.P.Rated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0