Series
Ratings
167
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.5
Sailor Moon SRated ★ 3.5
Sailor Moon RRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Black JackRated ★ 3.5
Barrier MasterRated ★ 3.5
One Piece Season 5Rated ★ 3.5
One Piece Season 4-2: Fierce Fighting in AlabastaRated ★ 4.0
One Piece Season 3: Enter Chopper at the Winter IslandRated ★ 4.0