Movies
Ratings
2439- Train DreamsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- War MachineRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- SiratRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Ushijima the Loan SharkRated ★ 2.5- The RIPRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0- Bring Her BackRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0