Series
Ratings
118- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
- Sing Again Season 3Rated ★ 4.5
- Seoul Check-inRated ★ 3.5
- Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
- Dancing Queens on The RoadRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0- Earth ArcadeRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 2.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
- The Genius Paik 2Rated ★ 5.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
The Genius PaikRated ★ 5.0- Doctor ChaRated ★ 3.0
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- I Am SoloRated ★ 5.0