Series
Ratings
43
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0