Series
Ratings
171- 천하제빵Rated ★ 3.5
- One Piece Season 2Rated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The Witcher Season 4Rated ★ 2.0
- The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0