Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- PlutoRated ★ 3.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Modern FamilyRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0