Series
Ratings
246- The Silent Service: The Great Sea Battle of the Arctic OceanRated ★ 3.0
- Themis' Uncertain CourtRated ★ 3.0
- Niko TamaRated ★ 3.0
- HirayasumiRated ★ 3.0
- Romantics AnonymousRated ★ 3.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.0
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 3.5
- Just a bit EspersRated ★ 2.5
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 3.0- Good and BadRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- Ningen HyohonRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Chosen HomeRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0- Warau MatryoshkaRated ★ 2.5
Hankei 5 MeterRated ★ 3.0- I Still Wanna Have Sex with My WifeRated ★ 2.5
Loveless LoversRated ★ 3.0