Series
Ratings
111
Chief KimRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
VagabondRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.5
WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
GyarusaRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 3.5
도쿄전력소녀Rated ★ 4.0
WATER BOYS2Rated ★ 4.5