Titles you rated
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Alias GraceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5