Series
Ratings
56
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 3.5
Macross DeltaRated ★ 5.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 2.0
Library WarsRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 4.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 1.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
オオカミさんと七人の仲間たちRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 1.5