Movies
Ratings
95
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- IcarusRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.5
Once Upon a StudioRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0