Movies
Ratings
268
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Psycho-Pass: ProvidenceRated ★ 4.5
Empire of CorpsesRated ★ 4.0
Genocidal OrganRated ★ 3.0
Kaina of the Great Snow Sea: Star SageRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 4.0
Black FoxRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 4.5
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul 'S'Rated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5