Series
Ratings
864
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.5
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Season 2Rated ★ 3.0- As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.5- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0- I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 4.0
- OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 5.0
- The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 3.5
Tales of Wedding RingsRated ★ 3.5
サイボーグ009~Conclusion God’s War~序章~Rated ★ 3.5
The Demon Sword Master of Excalibur AcademyRated ★ 3.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 4.0
kiss×sis SpecialsRated ★ 3.0- My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank AdventurerRated ★ 3.0
BullbusterRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.5
- Last Samurai StandingRated ★ 5.0