Series
Ratings
75- AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
At Home DadRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
사슴남자Rated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 2.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0