Series
Ratings
102
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
MASKED RIDER BLADERated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
Byplayers Season 2Rated ★ 4.0
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 5.0
隠蔽捜査Rated ★ 4.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Kamen Rider OOORated ★ 5.0
Kamen RiderRated ★ 2.0
Cute High Earth Defense Club Love! Love!Rated ★ 2.5- カイトアンサRated ★ 3.5
UltramanRated ★ 4.5
Cute High Earth Defense Club LOVE!Rated ★ 3.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0