Series
Ratings
55- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.5- Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
- SANCTUARYRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
ToukakushiRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5- Star's EchoRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 5.0
ひぐらしのなく頃にRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0