Series
Ratings
201
DC's Legends of TomorrowRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Ash vs Evil Dead Season 2Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Castle Town DandelionRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Welcome to the BallroomRated ★ 4.0
Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Demon King DaimaoRated ★ 4.0
CanaanRated ★ 4.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 4.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 4.0
This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
GJ ClubRated ★ 3.5