Series
Ratings
157- RebootRated ★ 4.0
- Sounds of WinterRated ★ 2.5
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- Ningen HyohonRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 4.0- The 19th Medical ChartRated ★ 3.5
Radiation HouseRated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 2.5- Fire Force Season 3Rated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5