Series
Ratings
24
Slam DunkRated ★ 5.0
Three KingdomsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.5
- Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Hidden SingerRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5