Series
Ratings
215
Mr Love: Queen's ChoiceRated ★ 2.5
In/SpectreRated ★ 3.0
Darwin's GameRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Laid-Back CampRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
School DaysRated ★ 1.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0
SUPER HXEROSRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5