Series
Ratings
101
Incarnation of MoneyRated ★ 1.5- The Shannara ChroniclesRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
DekalogRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0