Series
Ratings
47
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5- Can We Love?Rated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Parade's EndRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0