Titles you rated
- Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5

The Great BattleRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.0
Assassin's CreedRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 1.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 5.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 4.5
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0