Series
Ratings
41
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.0
JumongRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5