Series
Ratings
19- MessiahRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0