Series
Ratings
68
プライドRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0- General HospitalRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Star in My HeartRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0