Series
Ratings
101- Mercy for NoneRated ★ 2.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0