Series
Ratings
66- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Magic Kaito 1412Rated ★ 4.0
명탐정 코난Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Dan Da DanRated ★ 4.0