Series
Ratings
92
Black MirrorRated ★ 5.0- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Bletchley CircleRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Everything Sucks!Rated ★ 5.0