Series
Ratings
33
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- KiddingRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0- Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 4.0
- Crime TriviaRated ★ 4.0
- Crime TriviaRated ★ 4.5
- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0